Advertisement

#euro2020qualifiers

Advertisement

Advertisement

. . . Cristiano Ronaldo is a goal machine 🇵🇹 #cristiano #cristianoronaldo #cr7 #portugal #euro2020qualifiers . . . . . Follow @cristiano.7fan__ fome more amazing edits, videos & updates. . . . Follow . @_m_a_r_c_e_l_o.12 . . . .

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Legendary

. . . حصيلة مشاركات منتخب ألمانيا في اليورو 12 مره : لعب 49 مباراة فاز في 26 مباراة تعادل في 12 مباراة خسر في 11 مباراة أحرز 72 هدفًا استقبل مرماه 48 هدفًا . . . #diemannschaft #diemannschaft 🇩🇪 #deutschland #germany 🇩🇪 #euroqualifiers #euro2020 #eu

 • كم انا احترم المانيا بس ليسَ افضل من اسبانيا والارجنتين 👑🇪🇸🇦🇷👑

Advertisement

Advertisement

Podlediad newydd sy'n edrych yn ôl ar y gemau yn erbyn #azerbaijan a Belarws a dal i fyny gyda ddigwyddiadau eraill yn myd pêl-droed @cymru /// New podcast looking back at the Azerbaijan and #belarus games and which catches up with other goings-on in

Sa like i merito Ferguson??? ____________ #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #

 • Thuaj Zoteriut ne fjal,Profeti Muhamed a.s kur thirri ne islam dhe ne namaz beri thyrje ne komplekse dhe ne namaz urdheroi per mes fjales se Allahut xh.sh cdo mit,qe i bardhi dhe i ziu i pasuri dhe i varferi i semuri dhe i shendoshi jan te barabart dhe ulen afer njeri tjeterit ne xhami be namaz. kete pasuri e kemi muslimanet para 1400 vitesh,ety vella suksese ne sport jemi krenar me ty te gjith.

KOHA E PLOT | Dy gola nga Marco Reus kanë ndihmuar në dërgimin e Dortmundit në krye të Bundesligës ️ #dortmund #reus

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

KOHA E PLOT | Liverpool shkon me 5 pikë të qarta në krye 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #liverpool #newcastle #mane #salah

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

KOHA E PLOT | Real Madrid arrijnë të mbajnë epërsinë e tyre dhe marrin tre pikë. Tani ata janë në vendin e 2-të në LaLiga. 🇪🇸 #realmadrid #levante #benzema #laliga

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

 • 👏👏👏 jeni faqe futbolli perfekt

Advertisement

Advertisement

Let's take a look at this weeks European Qualifier Results Suprising Results; England 5 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Kosvo 3 🇽🇰 (Kosvo surprisingly score 3 past England in the St Mary's Stadium) Greece 1 🇬🇷 Litchenstien 1 🇱🇮 (Litchenstien earn their first Point in the

QUALIFICAZIONI EUROPEI 2020 - Gruppo A Gara 5 INGHILTERRA-KOSOVO 5-3 0-1 - 1' Berisha (Kosovo) Dopo soli 32 secondi il Kosovo va clamorosamente in vantaggio con Berisha, che servito da Murigi batte Pickford mettendo paura agli inglesi @corrieredello

Am ajuns la episodul 57 #tackleshow . În curând, centenarul, no? 🤓 🇹🇩Ultima ediție pune în dezbatere meciurile jucate de @echipanationala cu Spania și Malta, schimbul de generații gestionat de Contra, noua față a României U21 condusă de Rădoi, etapa v

Advertisement

Advertisement

Teemu Pukki është emëruar Lojtari i Muajit në Premier League të muajit gusht Gusht. #pukki #teemupukki #premierleague ● ● ● #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhek

 • Your content is awesome check out mine too @fearless.motivation_ Please Follow 🤙 Hope you will love it.........🙏

 • Follow ke tjetriii🔥🔥❤️❤️

4 DITE⏳ A mund Liverpooli të fitojë prap Kampionatin e Kampionëve? #ucl #championsleague #liverpool

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

 • A munet

Keane criticised England's approach to the second half of their Euro 2020 qualifier against Kosovo which ended 5-3. "Sometimes players get bored when the game seems over, that's where the sloppiness comes in. It's okay giving the ball away, but they

International break is finally over, who do you think are favourites to fin the @euro2020 ? @energyprofootball

 • #england #englandfootball #englishfootball #englandfootball #euro2020 #euro2020qualifiers #uefaeuro2020 #euroqualifiers #europeanqualifiers #eurocup #groupstage #transferupdate #summertransfer #soccer #footballtransfer #transfernews #transferrumours #footballtransfers #transferwindow #transferrumours #deadlineday

Cristiano Ronaldo aktualisht ka 93 gola për Portugalinë 🇵🇹 A mund ta mposht rekordin e 109 golave ndërkombëtarë? #ronaldo #portugal

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

Advertisement

Advertisement

QUALIFICAZIONI EUROPEI 2020 - Gruppo B Gara 5 LITUANIA-PORTOGALLO 1-5 1-4 - 76' C.Ronaldo (Portogallo) Al 76' quarto gol del Portogallo ancora con C.Ronaldo, che servito da B. Silva batte Setkus pescando l'angolino piu lontano. siglando cosi la sua

Advertisement

Advertisement

I luv u

 • Still I can't this you are the best Mr @emanuelfxtrading I have never been more satisfied, with such a sweet investment deal $200 and got $3000 just 5 days trade with no hindrance or obstruction. Love your trading strategy sir.

Rritja e vlerës së tregut të Jadon Sancho që kur ai nënshkroi për dortmund. Cila do të vlerësojë ai sezonin e ardhshëm. #sancho #jadonsancho #dortmund #england

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka zbuluar se është zhvilluar një takim midis Jadon Sancho dhe Manchester United por anësori nuk kishte "asnjë qëllim" për të nënshkruar për skuadrën e Premier League. #sancho #dortmund #manunited

 • #qkakashpija #jemidardanët #dardanet #kosovoiskosovo #kosovoteam #euro2020qualifiers #kosovoeuro2020 #dardanians #dardandhekrenar #euro2020 #transferimefutbolli #kosovofootball #kombetarja #kosovo #kosova #mekosoven #shqiptare #albania #muriqi #vedatmuriqi #albanian #shqiperia #rashica #vojvoda #turan

Advertisement

Advertisement

So it’s been International break and we’ve all been subject to pretending we like International football when it’s not a major finals. Having said that we’ve decided to do a #redsidecombined11 anyway only using the best performers from the #euro2020q

Advertisement

Advertisement

arrow